La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

0

Co sądzicie o przystąpieniu europosłów Nowej Nadziei Do Europy suwerennych narodów z AfD?

0

@Kitek1640 Nie podoba mi się ta opcja za bardzo ale z drugiej strony... lepiej tak niż być niezrzeszonym a współpraca dot. tylko spraw europejskich :P

0

@Kgorecki2500 nawet gdy kreml sponsoruje ta formacje to też spoko? Pieniądze nie śmierdzą?
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kasa-od-putina-bild-poznal-nazwiska-politykow-z-afd-na-pasku-kremla/2sh5y8z

0

@tbas Pomijam, że to wszystko jest nieoficjalne (przynajmniej w tym artykule, nie wiem czy ktoś został skazany) tak jeszcze raz. Mogliby pozostać niezrzeszeni... tylko wtedy byliby praktycznie tylko maszynkami do głosowania. Nie podoba mi się ta koalicja (bardziej przez wypowiedzi ich polityków o Polsce) ale może była koniecznością żeby w ogóle coś w PE móc coś zrobić. Chociaż dać takie świetne (moim zdaniem) wystąpienie jak dała Pani Zajączkowska
Plus w Niemczech to wszyscy są po rosyjskich pieniądzach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?