La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

0

Jak na początku dnia kozacki mecz Polska - Słowenia to teraz Stany z Brazylią dają radę. Na kogo nie trafimy trzeba zagrać jeszcze lepszy mecz w ćwierćfinale.

konto usunięte

1

@xvcWinterSoldier Taki mecz jak ze Słowenią i łykamy lekko oba zespoły. Mnóstwo błędów popełniają.

0

@TheNekro94 Pewnie tak tylko czy taka dyspozycja w meczu z Słowenią starczy na Francję/Włochy? Ja serio jestem nastawiony na złoto jak nigdy wcześniej. To musi się udać.

konto usunięte

1

@xvcWinterSoldier Z Włochami może być różnie, a Francja ma sędziego po swojej stronie, więc tu już będzie wyrównany mecz, jeśli awansujemy do finału.

0

@TheNekro94 Włosi porobią Francję jestem pewny. Moim zdaniem zlekceważyli Japończyków, dali im się nakręcić i później ciężko było się z tego wygrzebać, ale na Francję wyjdą jak na nas i spokojnie to wezmą myślę.
Za to my : zobaczymy. W formie jedziemy z każdym. Wiadomo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?