La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

1

Nie chciałbym tego Olmo.

Ale co jeżeli sam Flick go chce?
Czy przypadkiem Musiala nie grał u niego bliżej lewej strony? A to profil bardzo podobny i też schodził do środka będąc obiegany przez Daviesa....

2

@PatrykBarca czort jeden wie tutaj kogo chce a kogo nie chce Flick. Na tą chwilę to wszystko to jest wróżenie z fusów. Dlatego ja się nie podniecam transferami. Przyjdzie ktoś - fajnie. Nie przyjdzie - będziemy grać tym składem jaki mamy.

2

@PatrykBarca U mnie podobnie. Jeśli Flick ze wszystkich możliwych opcji, które przedstawił mu zarząd chce Olmo, to bierzemy Olmo. Jeśli nie, to nie i tyle w temacie.

A jeśli się nie zgadzamy z tym, że Flick będzie budował drużynę po swojemu, to zwalniamy Flicka, bo bez sensu mieć trenera, któremu nie ufamy w sprawie budowania składu.

1

@KamQiX @Azi No dokładnie. To trener będzie rozliczany z wyników.
I powinien dostać kogo chce.

Z drugiej strony nie wyobrażam sobie ze tu przychodzi i się zgadza na wszystkie kalafiory które mu Laporta z Deco wcisną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?