La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

0

Lewy skrzydłowy, boki obrony, defensywny pomocnika, brak zmiennika dla emeryta Lewandowskiego, a po co to komu. Lepiej za 60 baniek wziąć szklanego rywala do składu dla Gundo, Pedriego i Fermina, bo skoro z Nico nici to muszą czymś to przykryć...

0

@Uukasz_93 kogo na to lewe skrzydło, pivota i za Lewego proponujesz? Tylko takich realnych na nasze możliwości finansowe proszę.

0

@Uukasz_93 boki obrony są, pivot nie jest aż tak potrzebny, zmiennikiem Lewandowskiego miał być Torres według Flicka, a teraz dochodzi jeszcze Pau Victor i cały czas nie wytransferowany Roque. Co do lewego skrzydła jak najbardziej się zgadzam.
Olmo natomiast wierzę, że trafia do nas na życzenie Flicka, który ma na chłopaka koncepcje i naoglądał się Go zapewne nie raz w bundeslidze. Druga sprawa, niewiadomo czy zostanie z nami Gundogan. Osobiście uważam, że zalatuje odejściem...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?