La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

0

Polscy olimpijczycy dzielą się na 4 kategorie:
1. Młodzi sportowcy, którzy jadą na igrzyska pierwszy raz, robią rekord życiowy albo coś w tej okolicy i niezależnie od wyniku finalnego można być zadowolonym.
2. Wielcy mistrzowie jak Włodarczyk czy Nowicki, którzy dotychczasową karierą sobie po prostu zasłużyli, żeby pojechać jeżeli chcą i ich nie rozliczać.
3. Ci, którzy mieli "pecha", jak np. Niewiadoma. Tak też bywa.
4. Cała reszta stanowiąca pewnie ok 70% jak nie więcej, którzy jadą na kolejne igrzyska i ponoszą kolejną klęskę, nie rokują na przyszłość i nie wiadomo w ogóle co po tam pojechali.

0

@Destroyer_of_Worlds Jak to nie wiadomo po co tam pojechali? A prezerwatywy same się zużyją?

0

@Destroyer_of_Worlds brakuje tylko tych co mają przywieźć medale

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?