- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 681 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 681 Culés
4
Wiedziałem, że jest spora różnica na "korzyść" mężczyzn ale cholera, aż tak?
0
@marcin62 #piekłomężczyzn
4
@marcin62 No, aż tak bo mężczyznom jest trudniej się otworzyć. Często traktują to jak dyshonor i albo sobie z tym sami radzą, albo sami idą to zakończyć.
0
@marcin62 Nie wiem po co mieszać w to kobiety? Co ma dać takie porównanie?
Jak patrzysz na ochlejów, którym nie chce się podjąć żadnej pracy, to tez porównujesz je do kobiet ochlejów? Nie? A dlaczego?
To takie porównanie z ciemnej dupy.
3
@Comentateiro Czy ja wiem, na pewno porównanie z kobietami i resztą Europy pokazuje, że mężczyźni u nas mają ogromny problem w tej kwestii a świadomość problemu to pierwszy, minimalny krok ku lepszemu
Chociaż tutaj ciężko to widzę, bo rozwiązanie tego to totalna zmiana mentalności, pozbycie się szkodliwych stereotypów co w tym przypadku byłoby chyba praca pokoleniową
0
@marcin62 Jest kilka rzeczy, które na to wpływa, np. zdecydowanie częściej mężczyźni popełniają samobójstwo w przypadku "nieodwzajemnionej/nieudanej miłości" niż w przypadku kobiet.
1
@marcin62 To wynika między innymi z faktu, że w Polsce wciąż istnieje duży podział na ludzi z sukcesem finansowym i na tych bez szans. Mężczyźni są tym bardziej obciążeni, ze względu na oczekiwania społeczne. Dodatkowo są bardziej porywczy i zdolni do działań skrajnie destrukcyjnych, również wobec siebie. Kobiety dłużej wytrwają w złych okolicznościach, mają do tego więcej wewnętrznej siły.