La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

0

Według mnie skład na najbliższy mecz jeśli nie uda się zarejestrować Martineza:
Ter Stegen
Kounde Christensen Lenglet Balde
casado Gundo
Pau Victor Torre Rapinha
Lewy
Na pewno wejdą na boisko Yamal i Ferran ale pewnie w drugiej połowie.

konto usunięte

3

@AlwaysBlaugrana pierwsza strata punktów,przecież ten skład to wygląda tak miernie

2

@AlwaysBlaugrana nie no Lenglet nie zagra, nie ma szans :) poza tym Pau Victor i Pablo Torre nie nadają się póki co na pierwszy skład. Połowę zagra pewnie Ferran a drugą połowę Yamal - jeżeli będzie korzystny wynik to Pau wejdzie za Raphinie.

0

@Dankho94isback czemu nie ma szans? Jest zarejestrowany trenuje od początku presezonu. Martinez nadal bez rejestracji. Popatrz sobie na nasz zarejestrowany skład w la liga to sam uznasz że Lenglet to na ten moment pewniak

0

@AlwaysBlaugrana zobaczymy, według mnie Lenglet grał w presezonie tylko i wyłącznie na zasadzie okna wystawowego.

0

@Dankho94isback to nie jest kwestia okna tylko braku dostępnych obrońców na ten mecz. Martinez nie jest zarejestrowany, Araujo kontuzja, Cubarsi i Garcia ledwo wrócili.

0

@Dankho94isback jedyna szansa że nie zagra to że się go sprzeda/wypozyczy do piatku i zarejestruje Martineza

0

@AlwaysBlaugrana ale ja pisałem o meczach presezonowych w kontekście okna wystawowego. Przecież nie trzeba zawodnika rejestrować na mecze przedsezonowe więc mógł zagrać każdy. Grał Lenglet by pokazał go światu - i jak widać opłaciło się bo już Atletico jest zainteresowane podpisaniem tego piłkarza.

0

@Dankho94isback ale piszesz że nie ma szans że nie zagra z Valencia, a ja Ci wyraźnie mówię że jeśli nie dogadają jego odejścia do soboty to zagra, bo jest zarejestrowany. Jak popatrzysz na dostępnych obrońców na mecz na ten moment to jest pewniakiem do pierwszego składu chyba że Flick zaryzykuje z ledwo przygotowanym Cubarsim

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?