La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

10

Ciekawe czy Flick na 27 godzin przed meczem wie kto będzie mógł zagrać czy też siedzi tak jak my i sprawdza komunikaty La Liga :D

2

@KamQiX Siedzi i klika "ausgestorben" na stronie laliga.de. A na poważnie, gdybym ja był trenerem takiego klubu to bym co chwila wydzwaniał do Laporty i naciskał na rejestrację.

0

@kuz Przecież oni są w stałym kontakcie i Flick doskonale wie na czym stoi. Oni wiedzą kto zostanie zarejestrowany do meczu.

1

@MesQueUnClub_87 Wierzyłbym, ale nie w tym klubie xD Xavi wie, że zostaje a za godzine go zwalniają.

0

@MesQueUnClub_87 Mówisz jakbyś Laporty nie znał, Flick wsiądzie do samolotu a tu Lewego nie ma, za telefon dzwoni do Lapcia, a Lewy gdzie? A to nie mówiłem Ci, wczoraj wieczorem sprzedałem

0

@Kinginiesta Myślę, że nie do końca tak to wszystko jest jak sobie ludzie wyobrażają. Pewne standardy muszą być nawet w takim okaleczonym klubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?