La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

0

Tak jak w 2013 po odejsciu Fergusona United zaliczyło poważna wtopę w kolejnym sezonie tak też uważam że z Liverpoolem może być teraz podobnie.

Łączy ich jeszcze fakt że United wtedy i Live teraz praktycznie nie porobili żadnych transferów a pamietajmy że skład się starzeje z sezonu na sezon i odświeżenia są konieczne ;)

3

@Herato ale Liverpool po odejściu Kloppa zagrał dopiero 45 minut oficjalnego meczu. Poważnie piszesz?

0

@escarabajo luźne przewidywania na ten sezon Premier League

2

@Herato myślę, że się mylisz. Mają młodą drużynę. Salah i Van Dijk po 30, Alisson również, no ale to bramkarz. Dziś na ławce Gakpo, Nunez, Bradley czy Konate. Może druga linia wygląda słabo, ale uważam że absolutnie nie ma tragedii.

5

@escarabajo Soboszlai i Mac Allister to nie sa slabi gracze

0

@mekston bardziej w kontekście ławki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?