La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

0

Lewy moze sie uczyc od Ferrana Torresa

@MesQueUnClub96 @Bagsik88

1

@mekston Torres ma jeszcze czas by grać dobrze cp nie alex? :D @AlexDark00

0

@mekston @Bagsik88 macie święto, bo napastnik za 50 mln dobił na pustaka i strzelił karnego... Jakbym wypił 5 flaszek wódki to może widziałbym Messiego prime w wykonaniu Lewego xd

0

@AlexDark00 Nie kłam za ile przyszedł:D

0

@AlexDark00 ładnie kolejny raz się uparłeś na porównania Lewego do Messiego - kolejny raz się sam orasz

I to jeszcze do jego prime.

To nie to, ale tak Lewy to wielki napadzior.

0

@mekston Orasz to się ty i ten wyżej xd Pustak i karny, a dla was to wspaniały mecz.

0

@AlexDark00 odpowiedź typu "chyba Ty" xd brawo

0

@mekston xd Chwalić napastnika za to ,że był cienki, ale dostał podanie na pustą i karnego w akcji, w której nawet udziału nie brał.

0

@AlexDark00 jak widać inni którzy mieli bardzo dobre okazje je zmarnowali - owszem trzeba pochwalić Lewego za skuteczność dzisiaj.

Plus, żeby strzelić pierwszą bramkę to musiał być w dobrym miejscu o dobrym czasie.
Do tego duża dokładnośc podań, kluczowe podanie, nie tak wiele strat, do tego miał jeszcze dwie groźne okazje i de facto poza jednym strzałem (który nie był z super łatwiej sytuacji) to zrobił wszystko dobrze.

Ale Ty jak zwykle nie potrafisz obiektywnie ocenić postawy Lewego na boisku.

0

@mekston Potrafię. Piłkarz za 50 mln z taką pensją i takim meczem to żart.

0

@AlexDark00 jak widać nie potrafisz

0

@mekston No tak. Żaden napastnik nie trafiłby na pustaka, a już wgl karnego xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?