- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 728 Culés
1
Myślicie, że Cubarsi nie dostał drugiej żółtej, bo pierwsza była zbyt pochopna?
Oczywiście nie powinno to mieć znaczenia przy decyzji arbitra, ale niesmak pozostał.
9
@norbi77 nie szukaj logiki wśród hiszpańskich arbitrów. Christensen za pierwszy faul żk dostał. Tego nie wytlumaczysz
2
@norbi77 No obiektywnie to powinien dostać czerwo za dwie żółte. Ten drugi faul był taktyczny więc 100% żółta kartka. Później przez takie coś madrycioki piszą, że sędziowie nam pomagają (tak nie widzą belki w swoim oku) xd
1
@AlexDark00 Tutaj akurat sędzia pomógł, ale warto wspomnieć, że wcześniej nie dał nam drugiego karnego za oczywisty faul na Raphinhi. Także rachunek jest wyrównany.
1
@norbi77 zakładam że właśnie tak do tego podszedł sędzia. Żadna z tych sytuacji to nie była taka oczywista sytuacja gdzie przerywał on groźne akcje rywali więc w zasadzie trochę zbyt pośpieszna pierwsza żółta mogła wpłynąć na to, że drugiej nie dostał.
Generalnie jednak uważam że sędzia nie trzymał poziomu - choć to i tak nie był zły mecz w jego wykonaniu. Np. w pierwszej połowie był wyraźny stempel na Balde, który wyraźnie sędzia przegapił. Oraz wejście barkiem w (nie pamiętam kogo) na początku meczu - zresztą tego samego zawodnika. I tam kartek nie było. A Christensen za stempel już dostał. Wyraźnie brakuje sędziemu konsekwencji.
0
@Azi
W Casado się władował i oba wejścia były na żółtko, ale o tym nikt nie wspomina :)
1
@norbi77 tak mi się wydawało że Casado ale nie miałem pewności
Nie pamiętasz przypadkiem kto zgrywał piłkę do Yamala zaraz na początku drugiej połowy?
e: dobra widzę na skrócie że Rapha
1
@norbi77 sędzia ogólnie słabo sędziował. Przecież zawodnik Valnecii z numerem 12 miał 3 ostre wejścia w pierwszej połowie i za żadne nie dostał kartki.