- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
1
Rozumiem oburzenie w sprawie Gundo, ale z drugiej strony - jeżeli Flick chce intensywnego pressingu drużyny to jak dla mnie na tę chwilę 2 piłkarzy już się do tego nie nadaje - Gundogan i Lewandowski.
Idąc dalej, Gundogan najlepiej czuje się jako bardziej ofensywny pomocnik, a na tę pozycję mamy Pedriego, Fermina czy Olmo - a Gundogan ma już swój wiek i swoją dużą pensję. Jeżeli wyciągną za niego jeszcze jakiś hajs to w dłuższej perspektywie może nam się jego sprzedaż opłacić.
Wiem, że to wygląda nieelegancko, ale pora nauczyć się sprzedawać zawodników w odpowiednim momencie (tak jak to robił Real choćby z Varanem czy Casemiro).
0
@Aragorn33 Z tego co się mówi to mamy z nim rozwiązać umowe więc zarobimy 0 euro. Taki Real by go sprzedał za minimum 20 milionów.
2
@Aragorn33 Czyli dlatego Flick mówił, że ma nadzieję, że Gundogan zostanie. O na to liczy.
0
@Aragorn33 Dlatego czekam na to jak rozwiążą te sytuacje. Jeśli rozwiążą z Nim kontrakt albo po prostu odejdzie za darmo to jest to kretynizm i kolejna kompromitacja.
0
@tristan87 wskaż mi chociaż jednego zawodnika, o którym trener oficjalnie powiedział, że na niego nie liczy/czeka na jego odejście. Mógłbyś go zapytać nawet o Fatiego to dostałbyś podobną dyplomatyczną odpowiedź. Dopóki kadra nie jest zamknięta i nie wiadomo kto zostanie/kto odejdzie to trener publicznie żadnego piłkarza nie skreśli.
I nie twierdzę, że Gundo byłby jakimś balastem - ale z perspektywy pozycji, na którą gra najlepiej jest poświęcić właśnie jego ze względu na wiek.