La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

0

Najlepiej to sprzedajmy wszystkich rezerwowych, zostawmy tak z 13 zawodników, żeby dwóch było w razie czego dostępnych, reszta będzie z Barcy Atletic i jakoś to Flick poskleja. Przecież Niemiec jest naszym najlepszym transferem, więc po co wzmacniać jeszcze drużynę? Trzeba robić miejsce w budżecie płacowym, żeby Deco mógł polecieć sobie na wakacje w następnym sezonie a szynka była zawsze świeża na stadionie. Dzieciaki z La Masii sami sobie zrobią obiady, chyba, że Lewy zrezygnuje z połowy pensji to wtedy jakiś tam catering się skołuje, no ale nic na siłę. Jednymi słowy - jest to przepiękny okres dla kibica Barcelony, idealnie zatraciłem chęci do oglądania i ekscytację nowym sezonem od początku sierpnia. W tym szwagry są mistrzami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?