La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

0

Czy naprawdę na kilka dni przed zamknięciem okienka zdali sobie sprawę, że mają za dużo środkowych obrońców i ktoś musi odejść? Już nie licząc Lengleta to może nawet 2 obrońców powinno odejść bo Kounde powinien grać na środku a nie na boku obrony

2

@ObiwanKenobi Kounde dobrze gra na PO

0

@ObiwanKenobi kto tak powiedział, że Kounde powinien grać na środku, a nie na boku obrony? Kounde nie tylko u nas, ale i w reprezentacji Francji spisuje się ostatnio najlepiej właśnie na prawej obronie. Sam zresztą też to zaakceptował i postanowił rozwijać się w tym kierunku o czym mówił przy okazji wywiadu.

0

@Kgorecki2500 @Gaucho co najwyżej poprawnie gra na PO, ale na Barce to za mało. Gdy atakujemy to bardzo niewiele daje z przodu. To taki kolejny Segi Roberto na prawej obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?