La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Dla mnie wszystko fajnie ale widzę jeszcze w naszej grze brak kontroli nad przebiegiem spotkania , wczoraj sam Nico miał 2-3 bardzo groźne sytuacje a to był praktycznie jedyny groźny piłkarz w drużynie przeciwnej . Z lepszym rywalem gdzie będzie miał lepszych środkowych pomocników i dwóch dobrych skrzydłowych , to przy aktualnej słabej dyspozycji Cubarsiego i starszego Inigo mogą nam narobić mega problemów.

konto usunięte

0

@ShawnC jedyny groźny. A może dlatego, że nie daliśmy im grać? Zresztą Nico wyglądał mimo wszystko średnio. Kounde nie pozwolił mu na wiele.

2

@ShawnC Nie mieliśmy kontroli? Przecież oni z gry stworzyli jakieś 0,35 xG. To był mecz kontrolowany przez pełne 90 minut wyłączając tylko tego karnego. To był świetny mecz. Za Xaviego jednobramkowe prowadzenie kończyło się obroną Częstochowy przez 10-15 ostatnich minut, a w meczu z Bilbao (i Valencia) wszystko kontrolowaliśmy i byliśmy znacznie lepsi fizycznie.

0

@Derean te xG to jest gówno . Nico miał fajne okazje do zdobycia gola czy piłka innego gracza , który prawie wsadził ter Stegenowi za kołnierz.

0

@pioz123 Inaki Williams np .na szpicy to średni zawodnik .

3

@ShawnC Przecież to było dośrodkowanie z jakiegoś 40 metra gdzie mu piłka zeszła... Naprawde, grając z Bilbao można się tylko cieszyć, że coś takiego nazywasz sytuacją. A Nico to był schowany do kieszeni przez Kounde, może jakiś jeden groźniejszy strzał miał i to tyle.

3

@ShawnC brak kontroli? O tyk samym meczu mówimy? Mecz kontrolowaliśmy całe 90 minut. Poza karnym gdzie Balde i Cubarsi poślizgnęli się na murawie (swoją drogą wczoraj chyba wszyscy złe buty dobrali bo co chwilę ktoś się ślizgał) i był karny Bilbao nie zrobiło nic. Łoniaki całkiem niewodoczny, a Nico też nie miał jakiejś niesamowitej sytuacji.

Niekontrolowaliśmy pierwszej połowy z Valencią, ale Flick świetnie zareagował na wydarzenia na boisku i w drugiej połowie Nietoperze już nie pograły.

0

@Eto'o9 R10 Nico akurat miał fajna okazję gdzie wysłał Kounde na hamburgera i grał na długi słupek , tam mało brakowało .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?