La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

1

Dołączam się do wszystkich żałujących kontuzji Bernala. Trzeci mecz w pierwszym składzie i chłopak coraz lepiej się prezentuje również w rozegraniu. Jak w pierwszych meczach głównie były podania do boku i do obrońców to tutaj były krówki, był ładny strzał i naprawdę dobre zawody( oglądałem jednym okiem więc mogę się mylić). Oby to nie była długa kontuzja i oby nie skończył jak Fati.

Poza tym widać roznice w szybkości grania piłka. Jak w poprzednim sezonie irytujące były ciągłe faule przeciwników, takie miękkie, których sędzia nawet nie gwizdał np. tu odepchnięcie przy przyjęciu piłki, tu odepchnięcie przy zagraniu przez co nie było takiej ciągłości akcji to teraz tego nie widzę. Za szybko chodzi ta piłka i przeciwnicy nawet nie zdążą tego zrobić. Nawet Lewy nie jest tak popychany jak w ubiegłym sezonie.

1

@ObiwanKenobi
" to tutaj były krówki"

ahhh ta autokorekta... ;)))

0

@Bobo25 cholera. Musze zacząć sprawdzać cały tekst pisząc na telefonie. Chodziło mi o kiwki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?