- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
3
Dzisiaj losowanie fazy ligowej Ligi Mistrzów, a ja nie czuję żadnych emocji.
Oczywiście losowanie rywali będzie bardzo ważne ale jak zmiana formatu może zmienić wszystko by wcale nie czekać na losowanie jak przez ostatnich kilkanaście lat to coś dziwnego.
Osobiście nie chcę oceniać nowego formatu póki pierwszy sezon nie ruszył na dobre ale już wiem, że losowanie grup sprawiało, że człowiek czekał na to losowanie jak na jakieś zbawienie.
Teraz po prostu wiem, że rywali wylosować trzeba ale będzie jedna grupa więc takich emocji u mnie nie ma, a u Was jak?
6
@Stinger_ Emocji brak, bo każdy rywal będzie ciężki
3
@Stinger_ biorąc pod uwage ze w najgorszym razie jeszcze sa baraze miedzy ekipami 9-24 to i tak calosc ma marginalne znaczenie.
W sensie trudno juz komus z topki nie byc w top24 w tej sytuacji nawet jak bedzie mial słabszą formę.
0
@mekston No właśnie i między innymi także dlatego te emocje przynajmniej u mnie na dzień dzisiejszy czyli losowania są żadne.
Nowy format LM może być lepszy - kto wie. Ciężko teraz oceniać skoro jeszcze sezon się tak naprawdę nie zaczął ale przynajmniej jeśli chodzi o losowanie to w moim przypadku już jest jeden duży minus dla nowego formatu.
0
@Stinger_ losowanie nie ma też takiego znaczenia, że z daną ekipą grasz 1 raz, więc to też na pewno bardziej wypośrodkuje poziomy.
Nie będzie tak jak było, że czasami mieliśmy grupę śmierci - jak np. PSG / Milan / BVB / Newcastle, ale też nie będzie takich grup bardzo słabych, ale często wyrównanych też na papierze.
0
@mekston Właśnie szkoda tych ewentualnych grup śmierci. Fajne emocje były z tym związane, a teraz? Trochę przechodzę obok tego.