La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Myślę że ten mem dobrze opisuje to okienko transferowe w wykonaniu Barcelony. Były wielkie zapowiedzi, mówili że sprowadzą Nico Williamsa, że sprowadzą defensywnego pomocnika. A skończyło się na tym, że sprowadzili tylko Olmo, który był najmniej potrzebny, bo mieliśmy wystarczająco zawodników na jego pozycji i pozbyli się najlepszego pomocnika Gundogana.
https://i.imgflip.com/91ybyc.jpg

1

@Pawlak1992 z tym Olmo to totalna bzdura co piszesz.

0

@Gaucho Dlaczego?

0

@Pawlak1992 niepotrzebny Olmo uratowal nam 3 pkt. Technicznie i skillowo to poziom Pedriego a dla mnie nawet wyżej. Żadne Ferminy itd nie mają podjazdu

0

@Faro Zagrał jeden dobry mecz i już robisz z niego Boga? Fajnie. Przyzwyczaiłem się już, że są tutaj ludzie, którzy wychwalają lub zwalniają piłkarzy po jednym dobrym lub słabym meczu. Olmo nie był nam tak bardzo potrzebny. Mieliśmy Gundogana, który jest od niego lepszy. Ważniejsze pozycje do obsadzenia to lewy skrzydłowy i defensywny pomocnik. Tam nie kupiliśmy nikogo. Gdybyśmy nie kupili Olmo, to może udałoby się kupić tego Nico Williamsa, który byłby lepszym wzmocnieniem.

0

@Pawlak1992 jeden dobry mecz? Nie, zagral setki dobrych meczów w innym klubie i reprezentacji. Technicznie to klasa światowa, strzal, przegląd pola, dobre podanie, sam zobaczysz w następnych meczach.
Mi sie gra Gundogana nie podobała, dawal kluczowe podania a tak to mnóstwo klepania i wszystko powolne. Williamsa bysnie kupil bo mial klauzule, a Olmo jest na raty

0

@Pawlak1992 bo dlaczego najmniej potrzebny? Kto tak uważa? Flick potrzebował 10 i ją dostał, bo takim systemem będziemy grali. Zawodników, których posiada widzi na innych pozycjach. Co w tym niezrozumiałego? A z tym Gundoganem to już wałkujecie, że stało się to nudne i irytujące. Gundo to już historia, a realia mamy, takie jakie mamy. Pogódźcie się z tym wreszcie, a będzie łatwiej Wam jak i całej reszcie La Rambli, który już się z tym pogodziła i przyjęła. Cieszcie się raczej, że w takiej obecnej sytuacji mamy takiego Flicka, transfer Olm i naszą La Masie z której kiedy jak nie teraz czerpać garściami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?