La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

2

Nie rozumiem dlaczego Kiwior siedzi w tym Arsenalu. On będzie grał jakieś ochłapy. Szkoda, bo jest najlepszym obrońcą w reprezentacji, a bez gry raczej w formie nie będzie

3

@Pnog37 Kiwior ława..Zieliński ława...Naprawdę nie podoba mi się że ich oficjalnym debiutem w nowy sezon będzie...mecz reprezentacji.

0

@FcPortoFan1999 Zieliński miał kontuzję, dlatego nie grał. Mam nadzieję, że teraz będzie zbierał coraz więcej minut

0

@Pnog37 Tylko że On nawet nie został wpuszczony przy 4-0 dla Interu nawet choćby żeby troszkę złapać jakiegoś rytmu.I co teraz Probierzówka ma zrobić? Od 1 minuty go wpuścić? Kiwior zaś ma chyba nawet trudniejszą sytuację niż Piotr.Bo On zwyczajnie nie gra pomimo tego iż jest zdrowy.

0

@FcPortoFan1999 chyba nie ma wyjścia

0

@Pnog37 Kiepsko to wróży przed tymi dwoma wyjazdami.Ze Szkotami-można spodziewać się straty punktów.Z Chorwatami? Raczej minimalnie ale w czapę.

0

@FcPortoFan1999 ta Liga Narodów to nic ważnego. Ważne, żeby się jakoś utrzymać w 1 dywizji

0

@Pnog37 A o to łatwo nie będzie w takiej grupie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?