La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 617 Culés

5

Wiadomo, prawo jedno interpretacja drugie itd. (bo wnioskuję, że im ktoś to sprawdził, że mogą) ale byłoby śmiesznie gdyby chwilę po odebraniu subwencji Pisowi Mentzen też by doprowadził do odebrania subwencji sobie xD


Pomijam, że rozpoczynanie tak wcześnie kampanii wyborczej to kompletna głupota.
@michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @Aragorn33 @Comentateiro @barcelonaLM

0

@Kgorecki2500 wnioskowanie na wyrost.

0

@Kgorecki2500 polityka to nieustanna kampania 24/7, a to że pewne zachowania inaczej nazywamy, to już tylko detal.

2

@Kgorecki2500 to zależy. Prowadząc już teraz kampanię moim zdaniem narażają się na grzywnę z kodeksu wyborczego (art. 506) + nie mają co liczyć na zwrot wydatkowanych obecnie kwot po wyborach bo te wydatki nie podlegają rozliczeniu + nie mogą wydawać środków partyjnych bo mogą przez to utracić subwencję za finansowanie kampanii wyborczej ze środków partyjnych niewchodzących w skład funduszu wyborczego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?