La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

5

Borek po wczorajszym meczu mówi że wynik jest dobry ale jeśli chodzi o grę to mamy bardzo dużo do poprawy, a przed meczem mówił że może by było lepiej gdybyśmy grali dywizję niżej w Lidze Narodów... i wtedy pewnie gdybyśmy ograli w dobrym stylu jakiś kompletnych pastuchów to by mówił że zajebiscie gramy XD nie moge z tego gościa ale może jest zdemolowany przed weekendem ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @Kessie @Deviler

0

@Kondziubarca ale w czym problem, jedna wypowiedź nie wyklucza drugiej

0

@Kondziubarca Czyli jest wygrana-są wątpliwości i od lat jest coś do poprawy.Co do Borka...to jest właśnie ten Mental z Dębicy.

2

@Ziemny W tym ze Borek wolałby grać ze słabszymi i wtedy byłoby miło i przyjemnie, a przy okazji mówi ze mamy polepszyć grę... no wydaje mi się że żeby być coraz lepszym to trzeba się mierzyć z tymi lepszymi drużynami przede wszystkim.

@FcPortoFan1999 A no Borek jak zwykle kilka różnych opinii na jeden temat ;D

0

@Kondziubarca Pan Borek to jest medialne zwierzę.

konto usunięte

0

@Kondziubarca Lepiej się mierzyć z Chorwacją czy Portugalią, niż dostać baty od Mołdawii i Czechów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?