La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

0

Jak można porównać Kroos i Modricia do Xaviego i Iniesty nie ta skala i poziom. Dwójka z Barcelony ma 3 mistrzostwa świata dosyć wymowny koniec debaty.

2

@Szmulek jak można porównywać Real do Barcelony nie ta skala i poziom. Real ma 15 lm, a Barcelona 5 dosyć wymowny koniec debaty. ??

0

@Szmulek jak 3 mistrzostwa świata chyba 2 razy euro i mundial?

1

@LjakRoberciik a co powiedział Cristiano Euro=Mistrzostwo świata.
@Pnog37 każdy kto twierdzi, że Barcelona to większy klub niż Real niestety mocne narkotyki bierze co nie znaczy, że jest zakaz kibicowania Barcelonie xD

0

@Szmulek Znakomici piłkarze VS Geniusze
(Do Iniesty to nawet nie podbiegali w pojedynkę bo wiedzieli, że szkoda sił i tak nie zabiorą piłki)

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ale przeczytałem na twitterze co czeladnik powiedział o Euro i Mundialu to nie mogłem szpileczki w fanów CR7 nie wbić.

4

@Szmulek To w sumie jak można porównać takie PSG do Steauy Bukareszt jeśli chodzi o LM? Przypomnę Rumuni mają jeden Puchar Mistrzów a Paryż nie.Dla Rumunów to wstyd być porównywanym do PSG!

0

@Szmulek gdzie napisałem, że Barcelona to większy klub od Realu?

0

@Szmulek haha no tak pełna racja z tej strony nie patrzyłem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?