La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

1

Pisałem dziś o zmarnowanej przez Lewego najlepszej naszej szansie na gola w meczu z Chorwacją, miałem chwilę i znalazłem.

Moment podania Lewego: https://zapodaj.net/images/50e15450a559b.jpg

2 sekundy później, tak wiem, że trudno uwierzyć, ale w to właśnie miejsce podał Lewy, nikt więcej tej piłki już po drodze nie dotykał, a widać jak na dłoni, że mieliśmy przewagę 4 na 3: https://zapodaj.net/images/7d6d868325ac2.jpg

W A-klasie za takie podanie, zwłaszcza w tak dobrej sytuacji, choćby w wykonaniu juniora, byłaby ostra zjebka od trenera..

0

@4Fabregas4 W A-klasie to trener i ludzie siedzący na trybunach krzyknęliby "Pier**lnij" przy takie sytuacji.

0

@FcPortoFan1999
To u mnie bardziej ogarnięci są, krzyczą "daj mu z pierwszej", ale po takim złym zagraniu to epitety lecą i już do końca meczu (jak się ma szczęście to tylko tego jednego) kojarzy się gościa z tym jednym zagraniem "to ten co podać na 5 metrów nie umie" ;)

konto usunięte

0

@4Fabregas4 Tak, wiemy, Lewandowski to drewno.

0

@4Fabregas4 U mnie to konkretnie."Zagraj długą i ch**"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?