La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

0

Gavi wygląda na troche większego. Ja mysle, ze realnie tak do gry wróci w połowie października pod koniec może. Od listopada będzie bardzo ważny bo juz zlapie troche rytmu. Niesamowite wzmocnienie bardzo go brakowało. Jeszcze jakby wrocił de Jong i Christensen plus Fermin to ta kadra wygląda naprawde niezle

1

@mientusek1407 Chłopaku wraca po rocznej kontuzji. Nie ma co narzucać na niego presji i pisać, że od listopad będzie bardzo ważnym zawodnikiem i wzmocnieniem.

1

@Arden
Oby tego nie przeczytał, bo się zacznie stresować. Logiczne jest to że jak za 15 dni dostanie zielone światło to nie będzie od razu grał całych meczy ale od listopada czyli za jakieś 60 dni 2 msc może już grać sporo minut. Myślę że przyczepiasz się aby się przyczepić

0

@mientusek1407 Bardziej chodzi o to, że kibice mają jakiekolwiek wymagania do chłopaka, który rok nie grał. Dla mnie to on w tym sezonie, może być tylko zmiennikiem, który gra końcówki. Nie mam żadnych wymagań, bo on przede wszystkim potrzebuje spokoju i czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?