La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1012 Culés

1

City w 25 sekundzie traci bramkę :O

1

@macio_944 spokojnie, oni często zaczynają mecze od straty gola. Jeszcze to wygrają

1

@macio_944 Ktoś chyba tutaj chce wyznać ponownie mają złotą zasadę szybkiego gola na 0:1 w plecy.

1

@Gibbon_FCB W to nie wątpię, ale i tak robi wrażenie jak Brentford weszło w ten mecz

1

@macio_944 Jak zwykle piach w oczy...

0

@Kgorecki2500 Opłaca się często zaczynać mecze od jak najszybszego gola w plecy, najlepiej gdzieś w 2 minucie.

0

@FcPortoFan1999 Bzdura kompletna xD Wiadomo, lepiej stracić teraz niż w 90 minucie ale jeszcze lepiej... nic nie tracić

1

@macio_944 Erling Braut Haaland na pewno będzie chciał ukąsić kolejne gole

0

@Kgorecki2500 Nie no lepiej stracić na początku meczu bo przeciwna drużyna, tym bardziej taka wiadomo że się cofnie głębiej pod swoje karne.A taka drużyna jak City uwielbia grać taki otwarty atak pozycyjny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?