La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Czujecie różnice w smakach piw? Nie mówię tu o sikaczach typu harnaś bo to nie piwo. Mówię tu o tych niby lepszych. Albo mi się smak zmienił albo robią jakieś słabsze smakowo

1

@Katalończyk 99 Czuć. Ale od siebie bym poleciał kasztelana w puszce. Czasami w biedrze promka jest.

0

@Katalończyk 99 A które to te lepsze? Bo sam mam problem ze znalezieniem czegoś innego.

3

@Katalończyk 99 Pyszne jak zawsze

konto usunięte

1

@Katalończyk 99

W piwie typu lager koncernowym nie będzie zbyt dużej różnicy. Żywiec, Heineken, tyskie, itp to smakuje przecież praktycznie tak samo. No i to nie są lepsze piwa.

0

@Derean nie mówię tu o kraftach ale tych "sklepowych" typu grolsch, estrella, paulaner

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 przecież paulaner to pszeniczne piwo, więc jak nie czujesz różnicy między Grolschem (smakuje jak zwykły sikacz za 4 zł) a paulanerem to zdecydowanie coś jest nie tak.

0

@Piernik nie porównuje piw tylko ich teraźniejszy smak do wcześniejszych. Może mi się faktycznie zmienił xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?