- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1275 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1275 Culés
0
Były ostrzeżenia ...
0
@urbipl
Edyta Kazikowska - kolejne nawiedzone konto
0
@Kapitan hawk A co myślałeś że jakieś sprzyjające rządowi konto może jeszcze silniczek będzie udostępniać informacje jednak nieodpowiadające narracji rządzących.Wydaje się że odpowiedź jest oczywista.
0
@urbipl
Masz rację - wydaje ci się.
Myślałem, że konto będzie neutralne, umieszczając całą wypowiedź, a nie część wyjęta z kontekstu, pozostawiając przy tym ocenę odbiorcy, a nie kolejny prawicowy ściek.
Komentarz usunięty
0
@urbipl
Właśnie o tym pisałem, tylko ująłem to w mniej prostackich slowach czyli "kolejne nawiedzone konto". Dobrze, że się zgadzamy
2
@Kapitan hawk Proszę tu masz całość wraz z linkiem do całości,zarzucasz manipulację.Udowodnij .
0
@urbipl Nigdzie nie zarzucam manipulacji. Dlaczego kłamiesz?
Poza tym to wciąż kolejne "migawki" a nie pełne wypowiedzi :D
1
@urbipl byly i zaden z poszkodowanych krajów tego nie wykorzystał.
1
@kazbychu
Dokładnie tak.
1
@Kapitan hawk "Myślałem, że konto będzie neutralne, umieszczając całą wypowiedź, a nie część wyjęta z kontekstu, pozostawiając przy tym ocenę odbiorcy, a nie kolejny prawicowy ściek."
A jak nazwać to co napisałeś wyżej jak nie manipulacja?
0
@kazbychu Raczej chyba za wcześnie żeby to ocenić ile dany kraj mógł zrobić a ile zrobił na poszczególnym obszarze.
0
@urbipl Ograniczaniem treści dla odbiorcy i pozbawienie go pełnego obrazu, półprawdą, która prawdą nie jest. Tak więc, jak sam widzisz - sam sobie to dopowiedziałeś
0
@Kapitan hawk Udowodnisz ?Co jest tu półprawdą no bo przecież tak twierdzisz.
0
@urbipl myślę, że sam do tego dojdziesz.
0
@Kapitan hawk haha...ładny fikołek.
0
@urbipl Mimo wszystko wierzę. Chociaż w twoim przypadku można mieć wątpliwości.