La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

0

Chyba mam swoją nową ulubienicę, dziuńkę Ewę Zajączkowską -Hernik.

Och, jak ona wspaniale dziękuje tym, którzy pomagają powodzianom. Jej mowa dziękczynna czyni ten wysiłek sensownym. Cóż bez tych podziękowań byśmy poczęli?

Jednocześnie, używając całej błyskotliwości swojego wnikliwego umysłu, celnie punktuje tych, którzy zawiedli: "Nie wolno nam jednak zignorować przyczyn tak strasznych wydarzeń. Nie możemy przejść obojętnie wobec szkodliwej agendy, którą forsują politycy i aktywiści organizacji pseudo-ekologicznych. Wiceminister klimatu i środowiska w polskim rządzie pani Urszula Zielińska powiedziała: w dobie zmiany
klimatu i postępującego problemu suszy inwestowanie w zbiorniki zaporowe niszczące przyrodę, jest w naszej ocenie najgorszym możliwym rozwiązaniem"

I na końcu grzmi:
"Nie pozwólmy, by pseudoklimatyczna polityka ekoterrorystycznych organizacji była ważniejsza od zdrowia i życia ludzi. Nie dajmy się ogłupić zielonej propagandzie".

Spijajmy te słowa prawdy. Mnie przekonała a Was?
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/ewa-zaj%C4%85czkowska-hernik-politycy-z-rz%C4%85du-i-ekoterrory%C5%9Bci-blokowali-zbiorniki-ret/541372898401957/

8

@Comentateiro Lepiej sobie strzelić fotkę jak herr Tusk i udawać, że się pomaga xD

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro zaraz będziesz miał na głowie Departament Sekty ds. obrony czci i godności Pani z Afd :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?