- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
2
Drugi zwiastun Gladiatora 2:
Zapowiada się naprawdę widowiskowo. Obejrzę na pewno.
1
@Bobo25
Zapowiada się dobrze, a fakt, że w tej produkcji gra Denzel Washington, tylko wzmaga moją niecierpliwość. Pewnie ten film dostanie po tyłku już z zasady, bo jest nazwany "Gladiator 2" i obstawiam, że część osób tylko dlatego go skrytykuje. Oby produkcja trzymała poziom, a jest na to spora szansa, bo gdzie Denzel Washington, tam dobre kino.
1
@NeroTFP1 No a się dziwisz? Amatorka totalna. Powinno być Gladiator II
1
@NeroTFP1 "Pewnie ten film dostanie po tyłku już z zasady, bo jest nazwany "Gladiator 2" i obstawiam, że część osób tylko dlatego go skrytykuje. "
Właśnie o tym czytałem krótki artykuł gdzie tych "znawców" kina podsumowano tak:
"W lipcu, gdy pojawił się pierwszy zwiastun "Gladiatora 2", doszło do tzw. review bombingu. Wielu widzów w internecie naśmiewało się z pomysłu Ridleya Scotta nakręcenia drugiej części "sandałowego" przeboju sprzed 24 lat. W ciągu trzech miesięcy nastawnie do filmu bardzo się jednak zmieniło.
Review bombing to zjawisko tak stare jak internet. W kinematografii dotyczy filmów, wobec których są wysokie wymagania lub gdy produkcja jest pod jakimś względem kontrowersyjna. Mówimy o nim wtedy, gdy osoby ulegają zbiorowej skłonności do krytykowania i masowego publikowania negatywnych opinii. Taki "recenzent" na ogół nie widział filmu, o którym pisze."
1
@Kgorecki2500
Prawda!! Żadnych cyfr arabskich! W Polsce jesteśmy!!!