La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 685 Culés

0

Inaki Pena zjada Szczęsnego, no ale Barca nie może postawić na młodego i solidnego GK

0

@okiemtypera_lucaxx95 ty i te twoje typy

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pena niech najpierw zje kanapkę

konto usunięte

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pena to się nadaje do tarcia chrzanu

1

@okiemtypera_lucaxx95 dobre dobre xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 co robi Pena???? To że Pena został w klubie po tamtym sezonie to niech całuje Laporte to stopach. Typ jest cienki jak sik węża. To już ten Tenas był lepszy...

1

@okiemtypera_lucaxx95 - Gdyby zjadał Szczęsnego lista klubów chętnych na jego transfer byłaby zacna.

konto usunięte

1

@okiemtypera_lucaxx95 piszesz o bramkarzu, który podczas zastępstwa Marka wygenerował xg na poziomie( - 3) i miał 52% skuteczności obrony.

1

@okiemtypera_lucaxx95 w jakim aspekcie Pena zjada Szczęsnego? Gdyby dźwignął swoją szansę w zeszłym sezonie to nie byłoby bicia na alarm że potrzeba klasowego GK

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?