La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

1

Ogólnie ten moment musiał nadejść, ale trochę za dużo rotacji. Moment odpoczynku dla wszystkich jest w 60 minucie przy dobrym wyniku, a nie zmieniać cały skład na wyjeździe. Tutaj nawet nie ma pomysłu co można zmienić, bo nie działa dobrze żadna linia. Ferran nie umie w piłkę, lewy całkowicie odcięty od gry, pau victor nie na swojej pozycji, Pedri coś gra, Garcia i torre bardzo średnia. Obrona dziurawa, Martin i Dominguez puszczają wszystko, cubarsi bez fajerwerków, kounde tylko swoje ale to PO, cudów nie ma co oczekiwać. Penia, to Penia, ręcznik i oby Szczęsny go szybko wygryzł.

0

@Ziemny Pena bez szans przy golach przecież

0

@Pnog37ze wzoru hajty to wyliczyłeś?

0

@Ziemny a co mógł zrobić lepiej w takim razie?

0

@Pnog37 rzucić się w którąkolwiek stronę?

0

@Ziemny żałosny jesteś. Nie obronił główki przy słupku z 4 metrów i sam na sam, ale przecież to wina bramkarza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?