- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
3
Wielu nie zna Flicka i nie wie, że takie coś mu się przydarza raz na jakiś czas i tylko dlatego, że już zespół jest , zajechany dam przykład.
Mecz o super puchar Niemiec, wygrany, następnie 3 dni później mezcz z Sevilla o superpuchar Europy, a potem 2 dni później mecz ligowy z Hoffenheim w czapę 0:4 dlaczego? Bo kuźwa zespół był zajechany dwoma meczami o puchar.
Tutaj jest to samo, ja wiedziałem że prędzej czy później dostanie z 5:0 bo tak się nie da.
Dlatego nie brał był na poważnie tego wyniku, bo to musiało się wydarzyć, jakbyście prześledzili Flicka za Bayernu, to właśnie wtedy przegrywał jak zespół był zajechany
0
@Joeblack1989 Zespół nie jest zajechany tylko my ławki nie mamy. Fizycznie nie wyglądaliśmy tragicznie.
3
@Joeblack1989 Ale teraz przegrał bo NIE chciał zajechać zespołu. Nie powiesz mi, że Martin, Torres, czy Domingues są zajechani.
Mógł wyjść Yamalem, Martinezem i Raphinhą, tylko że właśnie to doprowadziłoby do ich zajechania
1
@fotohobby ale jezeli nie chce zajechac zespolu to powinien rotowac tych pilkarzy w meczach ktore ma wygrane w 60 minucie jak te z tego sezonu a nie trzymac ich 90 minut (yamal). sam sie doprowadzil do takiego punktu gdzie zarotował wszystkimi naraz i dostał baty
0
@viscabee9 Nic by to nie dało, bo mamy za wąską kadrę na przerwy po kilkanaście minut dla kluczowych zawodników. Flick według mnie z premedytacją wystawił taki skład, bo jak wystawiasz de facto rezerwy w jednym meczu to ryzykujesz 3 punkty. Jak robisz mocne rotacje w 3 meczach, to ryzykujesz 9 punktów.
My dalej gramy składem rezerwowym przypominam, nie mamy chyba z 7 zawodników podstawowego składu.