La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

2

Lech oby tak dalej. Ta liga potrzebuje mocnego mistrza.

0

@kanver_ Oby Cracovia z mistrzem!

1

@Kgorecki2500 Cracovia już bardzo długo mistrzem nie była.Nawet ten Pan @Comentateiro tego nie pamięta.Nawet powiem więcej, nikt z tej stronki tego nie pamięta i nie widział naocznie!

0

@FcPortoFan1999 No to tym bardziej Cracovia na mistrza

0

@Kgorecki2500 Czemu nie Lech/Raków? Cracovia, jest troszkę taką Jagą/Śląskiem z zeszłego sezonu.

0

@FcPortoFan1999 Bo boli mnie Wielki Lech

0

@FcPortoFan1999 Cracovia ma dobrą, europejską nazwę, obcokrajowcy nie muszą sobie na niej języków łamać.

0

@kanver_ Problem w tym, że (zakładając, że będą mistrzem Polski) zaczynając grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów zaczną wyglądać jak praktycznie każdy inny mistrz Polski i znowu na marzeniach się skończy.

0

@Kgorecki2500 To jest jeszcze jedno pytanie.Czemu nie Raków/Marków? @kanver_ Niewątpliwie.Chyba najprostsza nazwa dla obcokrajowców do wymówienia.

0

@FcPortoFan1999 A Raków też może ale fajnie jakby mistrzem był ktoś mniej oczywisty

1

@Kgorecki2500 Hi, hi, hi. To tak możliwe jak Mentzen z prezydenturą. Hi hi hi

0

@Kgorecki2500 Raków, raczej należy do tych zespołów bardziej oczywistych.

0

@Stinger_ na szczęście w obecnym formacie eliminacji praktycznie nie ma szans na to, by nasz mistrz nie grał w jakichś pucharach

0

@kanver_ Teraz to przynajmniej będzie start od 2 rundy eliminacji LM.Zawsze tę jedną rundę można sobie ominąć.

0

@kanver_ Mimo wszystko nasze drużyny są w stanie nawet tego dokonać choć trzeba się trochę o to postarać więc myślę, że przynajmniej Lech Poznań tego nie zrobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?