La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

17

Na stronie białych dymy w komentarzach już zwalniają trenera i pół składu

0

konto usunięte

0

@StephanosCrushes dziwisz się?

zmiany dopiero w okolicy 90 minuty, gdzie mecz zakończyli z 2x PO, 2xLO z Gulerem i Camavinga na ławce.
Papa Smerf nie podjął się ryzyka, zrobił ultradefensywe dla obrony wynik i nie wyszło...

0

@NicoTuNicoTam Ale to nie jest nic nowego, Real za Ancelottiego gra brzydki football (jak dla mnie), a zmiany które robi Włoch od bardzo dawna mnie zaskakują, tyle że do początku tego sezonu jakoś się im to zawsze udawało przepchać, a teraz nie i nagle pobudka kibiców.

konto usunięte

0

@StephanosCrushes oni go zwalaniaja co tydzień jak my ogrodnika w tamtym sezonie

konto usunięte

0

@StephanosCrushes no coś Ty... kibice tam zawsze mówią, że beton out, szczególnie gdy Real straci punkty, bo zmiany robi dopiero w 80 minucie albo że ciągle ten sam skład jedzie jak ma do dyspozycji... ;>

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?