La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

0

Sprzedaż koszulek klubów ekstraklasy w ubiegłym sezonie.

Najwięcej koszulek sprzedała Legia Warszawa, bo aż 23 353 sztuki (najwięcej z nazwiskiem Josue). Drugi był Lech Poznań – 14 520 (Ishak), potem Pogoń Szczecin – 13 198 (Grosicki), Jagiellonia Białystok – 10 000 (koszulka mistrzowska), a potem Widzew - 8000 (własna personalizacja).

6. Górnik Zabrze – 5 326 (Podolski)
7. Śląsk Wrocław – 4 370 (Expósito)
8. Cracovia – 4 340 (Rakoczy)
9. Ruch Chorzów – 3 819 (Szczepan)
10. Korona Kielce – 2 842 (Remcale)
11. ŁKS – 2 700 (Pirulo)
12. Raków Częstochowa – 2 506 (Tudor)
13. Radomiak Radom – 2 038 (personalizacja własna)
14. Piast Gliwice – 900 (Czerwiński)
15. Zagłębie Lubin – 899 (brak danych)
16. Puszcza Niepołomice – 870 (Zych)
17. Stal Mielec – 750 (Hamulić)

0

@Safrani Trochę śmieszne te liczby.

0

@Safrani Heh...to wiele mówi o obecnej Legii że najwięcej koszulek zostało sprzedanych z nazwiskiem Josue..

0

@FcPortoFan1999 z tych wszystkich koszulek to chyba tylko na Podolskiego i Ishaka bym sie zdecydowal, reszta to...

0

@Lanosss Reszta do wyrzucenia?

0

@FcPortoFan1999 moze jeszcze Tudor, no i Cracovia tez spoko.

0

@Lanosss Michał Rakoczy jest spoko w sumie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?