La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

konto usunięte

0

Dawid Szwarga z końcem rundy jesiennej odchodzi z Rakowa.

Ciekawe gdzie będzie pierwszym trenerem ;)

1

@bartas97 może w Rakowie, ewentualnie w Rakowie

1

@bartas97 Do Śląska xd

0

@FcPortoFan1999 Oby nie;

0

@takisobiektos Taki tam mały dowcip ;)

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
Mówcie co chcecie ale ja nie uważam go za słabego trenera. W Rakowie nie wypaliło, ale były też olbrzymie oczekiwania jak na trenera, który ma prowadzić swój pierwszy klub

0

@bartas97 Ja nie będę go uważał z miejsca za jakiegoś nieudacznika z prostej przyczyny.Miał bardzo trudne zadanie przejęcia zespołu po Papszunie.To raz.Dwa-grał bez Iviego Lopeza-najlepszego piłkarza.Trzy-zrobił wynik w Europie jakiego Marek nigdy nie osiągnął czyli grupa europejskich pucharów i musiał jechać do pewnego momentu na trzy fronty.Cztery-przejął aktualnych mistrzów kraju co dla nowego trenera jest troszkę pocałunkiem śmierci.Pięć-to był jego pierwszy samodzielny sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?