- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1161 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1161 Culés
8
Andres Iniesta był ostatnim aktywnym piłkarzem, który znalazł się w składzie finałowego meczu Ligi Mistrzów w 2006 roku pomiędzy Barceloną a Arsenalem.
Dla przykładu Van Bronckhorst, Marquez, van Bommel, Xavi, Sylvinho, Thiago Motta czy Xavi byli lub są trenerami, Deco dyrektorem sportowym, a Samuel Eto'o prezydentem Kameruńskiego Związku Piłki Nożnej. Są też tacy, jak np. Ronaldinho, którzy wybrali wieczne wakacje i cieszenie się życiem.
0
@NeroTFP1 Valdes też chyba coś trenuje.
1
@tristan87
Tak, chyba nawet miał epizod jakiegoś trenera bramkarzy w Barcelonie albo jakiegoś trenera młodych zawodników. Coś kiedyś mi mignęło...
1
@NeroTFP1 Nawet Larsson został trenerem.
2
@tristan87 Tęsknię za Valdesem.
Wielokrotnie zagotował babolami człowieka, ale jak przyszedł jakiś finał LM, Top!
3
@NeroTFP1 Tamta Liga Mistrzów jak dla mnie jest najważniejsza, taki symbol odrodzenia wielkiej Barcy, początki takiego dojrzałego kibicowania, pełno plakatów z bravo sport na ścianie i wiecznie uhahany Roni. To były czasy.
3
@NeroTFP1 Jakby nie patrzeć to Messi też jest aktywnym graczem i gdyby nie kontuzja w meczu z Chelsea, to by nawet w tym finale pewnie wystąpił. ;)
1
@LeoMessiiBarcaPepa
To właśnie do tej Ligi Mistrzów mam największy sentyment. Ona była wyjątkowa. Też zdobyta w wielkich bólach, bo jednak przegrywaliśmy, ale Larsson, Iniesta i Belletti odmienili ten mecz. Żaden finał nie dostarczył mi tak wielkich emocji jak właśnie ten. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, jak długo na nią czekaliśmy czy też to, że już sezon wcześniej byliśmy świetni, ale tam niuanse sprawiły, że nie przeszliśmy Chelsea. W ogóle te boje z Chelsea w sezonach 04/05 czy 05/06 to było coś kapitalnego.
2
@gaucho104 No tak, ale w składzie się nie znalazł.
Pewnie gdyby zagrał to poszłoby łatwiej.
Ważne, że po ciężkiej batalii wznieśliśmy puchar. VeB!
2
@NeroTFP1 W sezonie 04/05 ten mecz z Chelsea przegrany 2:4 i ta bramka Ronaldinho ze szpica :)
Stroje też kapitalne te złote.
0
@NeroTFP1 a Messi nie jest aktywnym piłkarzem? Nie przypominam sobie by kończył karierę.
Edit...ale dobra, nie był w składzie:)