La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

0

Ale sparking zero Budokai Tenkaichi 4 to jest kozak. Gra piekielnie szybka, ale bardzo piękna wizualnie, to jest perfekcyjna gra na bitke ze znajomymi, przy jakiejś kulturalnej domówce. No i ma gigantyczny potencjał esportowy

0

@VegetaPolska E-sportowy? Cóż to za gierka?

0

@FcPortoFan1999 Dragon Ball Sparking Zero Budokai Tenkaichi 4, bijatyka. Ma potencjał esportowy według pewnie nie tylko mnie zaznajomionego w temacie. Jeszcze online nie walczyłem, ale na pewno będę. Wolę się grą delektować

0

@VegetaPolska Czyżby w końcu jak@ś sztos gierka Dragon Ball?

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie no sztos gierki dragon balla też już były. Seria legacy of Goku (prócz pierwszej części bo jest słaba), seria raging blast (wolę jedynkę od dwójki) czy seria Budokai Tenkaichi (uwielbiam dwójkę, potem trójka, w jedynkę nie grałem, a teraz wyszła czwórka). No i kakarot też jest dobry. Są też zwykłe budokaie, Infinite world etc.

0

@VegetaPolska Jakaś konkurencja dla Lola i Csa by się przydała.

konto usunięte

0

@VegetaPolska Nie ma żadnego potencjału esportowego, ale zobaczymy.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Bijatyki nigdy nie przebiją się do mainstreamu. Samo Riot Game wpakowało kupę kasy 2XKO i pewnie nawet nie słyszałeś o tym projekcie, mimo że prawie każdy kanał o tego typu produkcjach mówił o otwartej becie. Raz że to już nie te czasy, by osiągnąć status CS czy Lola, dwa tylko kilka gatunków się sprzedaje.

0

@Khajio Bo te dwie gry kompletnie zdominowały e-sportowy świat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?