- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 731 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 731 Culés
0
Po tym siuu na narodowym to chyba większość stadionu jednak to była kibice Ronaldo niż reprezentacji Polski
(W sumie nic dziwnego, na mundialu też 80% strony tutaj było za Messim zamiast Polska) xD
8
@Herato Mi się chce śmiać jak kibice Messiego śmieją się jak ktoś kibicował Ronaldo w meczu z Polską kiedy to samo robili jak kibicowali Messiemu kiedy grał z Polską.
Chociaż kibice to może źle powiedziane, raczej fanatycy dla których liczą się wyniki tylko i wyłącznie samych piłkarzy czyli Leo i CR.
0
@Stinger_ Różnica jest taka, że Messi to GOAT, a ronaldo to płaczek i frustrat.
7
@AlexDark00 To znaczy, że Messiemu można kibicować jak gra z Polską, a Ronaldo już nie? Weź rozbieg, a ściana sama się znajdzie.
2
@Stinger_ Kibicowanie reprezentacji Polski to jakiś obowiązek narodowy, wpisany w Konstytucję? A jak nie kibicujesz bandzie łamag i nie dajesz się już na to nabierać, bandzie łamag, którzy kaleczą ten sport od lat i przynoszą wstyd, to jesteś zdrajcą narodu? Piłka to tylko sport, to rozrywka, tylko i wyłącznie, nie sprawa wagi państowej, kwestia honoru, życia i śmierci
2
@Stinger_ Alexik forma mutant XDD
0
@Herato odemnie znajomi łącznie chyba z 8 osób kupowało bilety nie bo Polska, na mecze nie jeżdżą, a bo Ronaldo zobaczą. Więc nie dziwcie się, że na trybunach był piknik.
0
@Donnie_Darko Przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi tylko teraz ze zrozumieniem bo ja nigdzie nie napisałem o tym, że trzeba kibicować reprezentacji Polski.
0
@Stinger_ Wiem co napisaleś, ludzi którzy nie kibicują reprezentacji Polski, a Portugalii czy Argentyny, nazywasz z góry fanatykami, a ja tłumaczę, że może po prostu nie chcą kibicować bandzie łamag, bo to nie jest obowiązek żeby kibicować reprezentacji Polski, więc wybierają reprezentacje w której mają swoich idoli i to nie czyni z nich fanatyków
0
@Donnie_Darko Nie, że kibicują Portugalii czy Argentynie ale Ronaldo i Messiemu.
A kibicowanie im i chwalenie na każdym kroku to jest fanatyzm, który trzeba leczyć.
Zresztą zobacz co napisał @AlexDark00 Leo można kibicować bo jest GOAT-em, a Ronaldo już nie bo on go nie lubi. Fanatyzm to zła rzecz bo nie idzie normalnie pogadać.
0
@Stinger_ To oznacza, że są argumenty za tym, żeby kibicować najlepszemu w historii, który jest u schyłku kariery i już kogoś takiego możemy nie zobaczyć. Messi nie jest frustratem, który rozwalił dziecku telefon np.
0
@AlexDark00 Człowieku akurat kibicować to każdy może sobie komu chce. Jeden będzie kibicował Messiemu, drugi Ronaldo, trzeci Lewandowskiemu, a czwarty Rasiakowi i akurat te Twoje argumenty i Twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia.
Jeszcze do tego dojdzie, że Ty będziesz decydował kto komu ma kibicować.
0
@Stinger_ Gdzie tak napisałem? xd Jedyny, kto tu chce decydować komu ma kto kibicować to ty xd
0
@AlexDark00 Ja? Przeczytaj jeszcze raz pierwszą moją wypowiedź tylko tym razem ze zrozumieniem.
0
@Stinger_ No osoby, które kibicują innej reprze że względu na piłkarza to w twojej opinii fanatycy hmm...
0
@AlexDark00 Widzę, że nie zrozumiałeś tak więc kończę z Tobą bo szkoda mojego czasu.