La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

0

Na poziomie reprezentacji to już jesteśmy naprawdę blisko obecnie braku słabych drużyn w Europie.

No chyba że Polska

1

@MessiForeverTheBest W Europie nie ma już słabych drużyn.

0

@MessiForeverTheBest Bez przesady słaba drużyna i kwalifikuje się nakazdy wielki turniej w ostatniej dekadzie. Ja wiem, że nasze wyniki dalekie są od oczekiwań ale ludzie. Słabą drużyną to jest Estonia czy Azerbejdżan, które przegrywają wszystko jak leci. My jesteśmy zwykłym średniakiem i tyle.

0

@mariosss20 Jeżeli potęgi to Hiszpania, Niemcy czy Francja, to średniakiem w takim razie są drużyny takie jak Chorwacja, Szwajcaria czy Dania, a co za tym idzie dalej Polska to kategoria poniżej średnich drużyn, więc średniakiem też nie jesteśmy.

1

@MesQueUnClub_87 Może wymienione przez Ciebie Szwajcaria, Dania i Chorwacja nie są średniakami: półka lub pół półki wyżej. Ja uważam, że drużyna, która regularnie gra ciol z tym jak ale gra na Euro i Mundialach mie jest słaba.

0

@MesQueUnClub_87 Chorwację i Danie dałbym do potęg a Szwajcarię do kategorii średniak plus nawet kusząc się o potęgę dla nich.

0

@mariosss20 Kwalifikujemy się ponieważ są drużyny jeszcze gorsze od naszych takie jak Macedonia, Rumunia, Litwa, Łotwa, Gibraltar czy San Marino. My w kwalifikacjach zazwyczaj mamy tylko takie drużyny.

0

@mariosss20 Dania nie jest drużyną na poziomie Hiszpanii czy Niemiec. To chyba oczywiste. Na żadnym turnieju nie jest faworytem do wygrania trofeum, więc jak może być w kategorii potęg :D Niezależnie czy grają z Francją czy Anglią to kurs jest na nich wyraźnie wyższy bo jest to drużyna na niższym poziomie.

0

@MesQueUnClub_87 Wymieniłeś 6 drużyn ,które według Ciebie są słabsze od nas a gdybyś mógł to pewnie dałbyś i więcej więc chyba na tle Europy aż tacy słabi nie jesteśmy.

0

@MesQueUnClub_87 No dobra z Danią mnie trochę poniosło. Możesz też nie zgodzić się co do Szwajcarii czy nawet Chorwacji ale wiedz, że grono średniaków i to nie tylko w piłce nożnej zawsze jedt szerokie.

0

@MesQueUnClub_87 Mam tutaj na myśli średniak taki typowy niewybijający się ponad normę, mocny średniak czyli bliżej mu do topu, czy taki średniak naciągany; słabeusz ,który podciągnął swój poziom.

0

@mariosss20 Wymieniłem te z którymi gramy w kwalifikacjach (i nawet z nimi mamy problemy oraz baraże) Gdybyśmy musieli grać ze Norwegią, Austrią, Grecją czy Czechami to nie wiem czy chociaż raz by się zakwalifikowali.

0

@MesQueUnClub_87 No dobrze ale te drużyny też byś zaliczył do średniaków plus minus jak my?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?