- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
4
Ja wyobrażam sobie Marsz Niepodległości tak, że Jarosław Kaczyński byłby w centralnym miejscu pochodu, niesiony w otwartej lektyce przez Sasina i Ziobrę z przodu (awangarda) i Błaszczaka z Macierewiczem z tyłu (ariergarda).
Przed nimi Kempa i Beata "nam się należało" Szydło niosłyby wiklinowe kosze, z których rzucałyby na każdy dźwięk dzwonka wybity przez Terleckiego płatki z polskich kwiatów.
W tle leciałby hymn PiSu "My chcemy prawa i sprawiedliwości" śpiewany przez Tolka Jabłońskiego.
Tyle szczęścia, tyle polskości, pozytywny przekaz patriotyczny, wręcz orgia patriotyzmu. To wszystko przy serwowanych kiełbaskach z grilla i piwie bezalkoholowym z browarów Mentzena.
2
@Comentateiro gdyby Sasin i Szumowski odpowiadali za catering, to uczestnicy musieliby raz że przynieść własny prowiant, to jeszcze za niego zapłacić.
1
@Comentateiro tylko prezydent musiałby wpierw te kosze wiklinowe poświęcić.On takie rzeczy lubi wianki dla koła gospodyń w powodzi itp.. mają dla niego priorytet;)
1
@Comentateiro jaki marsz niepodległości? Powinniśmy uczcić po czasie 3 października - dzień zjednoczenia Niemiec. W końcu naszym kanclerzem... tj premierem jest Niemiec z krwi i kości.
1
Jaki song może Rummstein weźmie go na tapetę;)
Choć prędzej zrobi to Zenek;) jak kurski sypnie;)
0
@AlexDark00 Tak, tak. Tusk to znany Niemiec, ale nie wiem czy zniósłby tyle świąt. Najpierw 1 września a teraz zjednoczenie. Tyle szczęścia naraz