La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

5

A propo domniemanego rasizmu i tej całej zas.anej poprawności politycznej- Eusebio nazywali "Czarną Perłą z Mozambiku" i nie dość że nie miał z tym problemu to jeszcze z dumą nosił ten przydomek. Dziś powiedz czarny,czarnoskóry albo Murzyn i idziesz do pierdla a do tego grzywna taka że się zes.asz w gacie...Na czarno.

konto usunięte

4

@Bernard777 Eto'o też był czarną perłą.

2

@TheNekro94 A Adebayor był czarnym koszmarem Lecha Poznań. Sam Borek tak mówił na wizji :) Eh to były czasy...

1

@Bernard777 @TheNekro94 I piwo "Czarna Perła" było czarną perłą

1

@Bernard777 No właśnie, dlaczego czarnoskóry nie może być po prostu dumny z tego, że jest czarnoskóry? A biały z tego, że jest biały?
Tak w ogóle czasem mam wrażenie, że białych bardziej obraża stwierdzenie, że ktoś jest czarny niż samych czarnych. Poprawność polityczna doszła do granic absurdu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?