La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

10

A dzisiaj czytałem wypowiedzi szefów rządów Holandii, Irlandii czy Danii, którzy popierali działania Polski. Widać Tusku potrafił tę sprawę załatwić bez szarży na rympał i wyłapywania kar od KE.


konto usunięte

9

@Aragorn33 bo wbrew opinii pisiorów i konfederatów od Mentzena vatowca Tusk ma pojęcia trochę o takich sprawach.Ma sporo wad ale zalety jako polityk też posiada

10

@Aragorn33 Wszystko jest do wynegocjowania, ale trzeba elementarnie szanować ludzi wokół, zamiast ścigać/obrażać/prześladować co należało do repertuaru pisowkiej sekty.

0

@Aragorn33 to jest różnica możesz iść i obrażać ludzi jak to zrobiła konfederata obrażając Ursule i ona już nic nie może.No poza podawaniem ręki Orbanowi.Bo co jej zostało.
Można zrobić z ue zło niszcząc jednocześnie praworządność.
Można też nawiązywać relacje rozmawiać w kuluarach i mieć realny wpływ gdzie propozycję będą przyjętę.zgdyby to samo chciała zrobić konfederata, kaczyński czy Orban byłoby to odrzucone.Gdyż ci ludzie nie budują zaufania a idą w konfrontacje.A to co robią we własnych krajach w orzypadku Orbana czy Kaczyńskiego nie budzi to zaufania w kontekście demokracji.Efekt jest taki że są na marginesie i przegrywają głosowania 1 do 27.Czesto prowadzą politykę do wewnątrz kosztem na zewnątrz.Tracą jakąkolwiek skuteczność w załatwieniu czego kolwiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?