- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
2
Notatnik to Choroszcz i chyba tutaj nie ma wątpliwości, ale to co dzieje się na Meczykach od kilku lat chyba przebija pod względem zidiocenia to co dzieje się tam. Od clickbaitowych tytułów, przez użytkowników debili, którzy jak nie trollują jakimiś czerstwymi baitami, to mają naprawdę potężne ubytki w inteligencji, czytanie tych komentarzy to jak oglądanie konferencji patogal, równie odmużdżające, aż po artykuły o dupie Maryny - no bo kto nie chciałby wiedzieć jak Calafiori uczy się angielskiego, ponoć odkrył tajemnicę wszechświata i robi to niekonwencjonalnymi metodami, a są nimi.. filmy i piosenki w j. angielskim XD Dziwie się, że ktoś jeszcze tam wchodzi i to czyta (zrobiłem to, żebyście wy nie musieli)
0
@Donnie_Darko polecam dystans i zajęcie się innymi rzeczami
1
@Katalończyk 99 No tak, skrytykowanie clickbaitów i tanich sztuczek oraz gównianej jakości artykułów na jednej z popularniejszych stron o tematyce piłkarskiej w PL czy ludzi którzy zrobili z tego forum jedno wielkie szambo trolli, gdzie kiedyś było względnie normalnie, to brak dystansu XD Idąc tym tokiem - krytykowanie czegokolwiek = brak dystansu. Co do zajmowania się innymi rzeczami - mam masę rzeczy do roboty ale potrafię zorganizować swój czas, raz na rok wejdę żeby przeczytać jakiś artykuł na Meczykach, wbiłem pierwszy raz od dłuższego czasu i sprawdziłem co tam się dzieje po czym wyraziłem swoją opinię na temat tego jak zeszli na psy - tylko tyle i aż tyle, to tak jakbym skrytykował jakąś grę czy danie w restauracji, nie świadczy to o braku dystansu.
1
@Donnie_Darko Ale masz wenę
0
@Donnie_Darko ja tam miałem kiedyś konto, ale zbanowali mnie na 5 lat nie wiadomo za co. Przestrzegałem wszystkich zasad. Chyba admini usunęli mnie, bo mnie użytkownicy nie polubili. Dziwne zwyczaje, ale chociaż tutaj jestem.