- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
8
Trochę mnie przerażają te statystyki bo wiem ile sumarycznie pochłonęły czasu, ale jeżeli ktoś ma jakieś zainteresowania i pasję to chyba nie ma nic dziwnego w tym, że poświęca na nie swój czas :D Zresztą to zestawienie z 30 lat przyjmując, że świadomie zacząłem oglądać TV w wieku 7 lat.
https://zapodaj.net/images/5b058b6733b9c.png
3
@MesQueUnClub_87 jeżeli film i serial to Twoja pasja, to nie ma nic w tym złego. Wręcz fajnie, że masz na to czas i realizujesz.
Sam dużo oglądam od zawsze. Ciekawe ile by mi wyszło filmów i seriali? Nie mam jak sprawdzić niestety.
2
@MesQueUnClub_87
U mnie na razie 876 filmów i 169 seriali. Lubię oglądać, ale dzielę czas pomiędzy oglądanie i czytanie. Też nie wszystkie filmy człowiek spamiętał. Czasami się pojawi jakiś i człowiek zdaje sobie sprawę, że tego jeszcze nie ocenił, a przecież widział. Szkoda, że nie istnieje narzędzie do przypomnienia sobie wszystkich tytułów, bo czasami mam przed oczami jakiś film, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
No i też trzeba pamiętać, że niektóre filmy człowiek widział więcej niż raz :D
A co do pasji, to bardzo fajna.
1
@Safrani Teoretycznie możesz założyć konto na Filmweb i ocenić tytuły, które pamiętasz z przeszłości, a potem już oceniać na bieżąco :)
1
@MesQueUnClub_87 chyba by mi to nie wyszło. Nie ma szans przypomnieć sobie wszystkiego.
W sumie nie jest to jakoś ważne. A może lepiej nie wiedzieć?
2
@NeroTFP1 Książki też lubię i klasyki są zaliczone, ale poświęciłem na nie zdecydowanie mniej czasu, niż na filmy. Nigdy się tego dokładnie nie wyliczy bo tak jak piszesz, niektóre produkcje typu "Gladiator" się widziało po kilka razy, a przecież też jeden film trwa 1,5h, drugi 2h, trzeci nawet 3,5h :)
1
@MesQueUnClub_87 Grubo.
Szczególnie te seriale.
Też lubię dobry serial zarzucić, a tak na oko to obejrzałem może z 15 haha
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ale może akurat oglądałeś same dobre :D bo ja w tych 298 to mam niestety mnóstwo przeciętnych produkcji.
1
@MesQueUnClub_87 Ja konto na filmwebie mam od jakichś prawie 3 lat, ale na dobrą sprawę mam ocenione tylko te filmy i seriale, które obejrzałem po rejestracji na stronie. Gdzieś mam spisane tytuły, które widziałem wcześniej (na pewno coś umknęło), to może w wolnej chwili je dodam do biblioteki (choć też człowiek zapomina, o co tam chodziło).
W każdym razie dałoby to łącznie jakieś, myślę, ok. 400 filmów i 50-60 seriali, także nic nadzwyczajnego przy twoich statach :D
1
@damianex10 Mimo wszystko niezły wynik, szczególnie seriali. Biorąc pod uwagę ile nie raz potrafią mieć sezonów to 50-60 jest również sporą liczbą i wśród moich znajomych chyba mało kto trzasnął tyle :)