La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

0

Da się zauważyć, że Barcelona mocno poprawiła się fizycznie względem poprzedniego sezonu. Cały mecz gramy na najwyższych obrotach, jesteśmy czujni, szybcy i zdeterminowani. W zeszłym sezonie od 60 minuty zaczęło się czołganie po murawie z nadzieją, że uda się przepchnąć kolanem korzystny wynik, a w konsekwencji mecz kończył się remisem, ewentualnie porażką. Teraz jest o niebo lepiej nie tylko z kondycją, ale też z samą psychiką piłkarzy, zachowujemy zimną krew i zdrowy rozsądek przez cały mecz. Jest to bardzo ważny element gry, cieszę się, że Hansi o to zadbał

0

@Kitek1640 Tylko ślepi by tego nie zauważyli.Dlatego właśnie nie widzę na horyzoncie jakiejś zapaści tej drużyny patrząc na krajowe rozgrywki.

0

@FcPortoFan1999 stworzyłem konstruktywną, spójną i ładną wypowiedź, daj mi się tym nacieszyć xD

0

@Kitek1640 Konstruktywna spójna i ładna wypowiedź, to jest dla nudnych ekspertów w studiach.Tutaj są luźne wypowiedzi na Topie!

0

@FcPortoFan1999 pisanie to także sztuka mój drogi. Pozwala człowiekowi wyrazić samego siebie w sposób w pełni zrozumiały dla odbiorcy, co jest kluczowe dla poprawnej komunikacji. Dbałość o kompozycję i poprawną polszczyznę dodatkowo poszerza horyzonty i rozwija umiejętności humanistyczne, co sprzyja zaspokajaniu potrzeb duchowych człowieka, a zatem potrzebę samorozwoju.

0

@Kitek1640 Ja, wolę luźniejsze dyskusje o piłce niż słuchanie uzbrojonych w garnitur i krawaty ekspertów którzy niestety przynudzają.

0

@FcPortoFan1999 ja mam 18 lat i nawet nie skończyłem jeszcze szkoły. Co to musi o mnie świadczyć? :D

0

@Kitek1640 Chciałbyś być takim ekspertem w studiu takiego Klasyku?

0

@FcPortoFan1999 nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Nie, nie chce być takim ekspertem. Lubie wyrażać swoje refleksje, gdyż uważam, że to uskrzydla człowieka, a ja przywiązuje wielką wagę do potrzeb duchowych.

0

@Kitek1640 Nie Chciałbyś być Księdzem, albo chociaż ministrantem? ;)

0

@FcPortoFan1999 jestem ministrantem. Niestety, nie czuję, by kapłaństwo było moim powołaniem. Złamanych na duchu nie potrafiłbym uleczyć, zamiast tego, chce leczyć cieleśnie. Pragnę zostać lekarzem.

0

@Kitek1640 Zawód lekarza może być w niezbyt dalekiej przyszłości bardzo pożądany...

1

@FcPortoFan1999 Racja, przyszłe pokolenie niestety będzie bardzo kontuzjogenne. Technologia się rozwija, ludzie się bogacą, pragną długo żyć. Choroby cywilizacyjne stale postępują, specjaliści będą mieli sporo do roboty. Jest to dla mnie wielka motywacja, chociaż nie największa. Czuję, że to Bóg chce, abym leczył ludzi. Wypełniając Jego wolę, będę mógł być szczęśliwy.

1

@Kitek1640 A zatem ruszaj drogą marzeń ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?