La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

0

Cristiano był problemem.. hmmm dwa lata minęły od geniuszu Ten Haga, mam już dość

1

@Popitek12 Najlepsze United było za Solsjkeara ale Cristiano przyszedł i zniszczył budowę zespołu

3

@Popitek12 W Juventusie też był problemem, a odkąd odszedł Juventus nie zdobył mistrzostwa gdzie nawet Napoli zdobyło.

konto usunięte

1

@barcelonaLM bez kitu, jak się tak na to patrzy to po jego przyjściu wszystko się zawałiło

0

@MesQueUnClub96 @Stinger_ Tak się nie da dyskutować. W reprezentacji gra dalej i co? Jest CR7 rozwiązaniem?
Podłoże problemów w UNited i Juve było inne niż CR7, ale on nie był ich rozwiązaniem z całą pewnością.

1

@Comentateiro Ja nie mówię, że z Ronaldo byliby mistrzami ale trochę śmieszne jak każdy na niego narzekał, a on swoje liczby robił, a po odejściu i z United i Juve do dzisiaj te kluby nie grają lepiej.

0

@Popitek12 No to powiedz co wygrali z Ronaldo? Gra niewiele się różniła, ale Ten Hag dołożył FA Cup wygrane z City, raz dotarł do finału który przegrał po wyrównanym meczu i wygrał Carabao Cup, jest pierwszym trenerem od czasów Mourinho który wygrywa jakiekolwiek trofea, bo Solskjaer tego nie potrafił, w dodatku Ten Hag zajmowal po odejściu Ronalod 3 miejsce w tabeli, z Ronaldo było to 6 miejsce, sam Ronaldo w drugim sezonie kiedy został usaddzony był najgorszym piłkarzem, więc został usadzony słusznie, ale że typ ma mentalność 14 letniej zbuntowanej dziewczynki, to musiał dać upust swojej frustracji w postaci wylewania szamba na klub czy opuszczania meczów przed czasem, no chodzący autorytet i normalny dorosły facet XD Ten Hag jest problemem obecnie, problemem są tragiczni piłkarze jak Dalot który marnuje taką setkę, problemem jest Rashrod i inni, problemem był również Ronaldo, przecież jedno nie wyklucza drugiego ani trzeciego

0

@Stinger_ Swoje liczby robił jedynie w pierwszym sezonie, przecież gdy został odpulony w drugim sezonie, był najgorszym piłkarzem United, nie wnosił zupełnie nic, kaleczył grę jak nikt inny, został słusznie usadzony na ławkę, pokazali że jego immunitet nie działa i gra się poprawiła bo po jego odejściu Ten Hag wygrywał FA Cup, Carabo Cup i zajmował 3 miejsce, jest jedynym trenerem po Mou któr wygrywa jakiekolwiek trofea, a że Ronaldo nie mógł się pogodzić z tym, że posysa na boisku i jest najgorszy, więc trener sadza go na ławkę, to dał upust swojej mentalności i dojrzałości słynnymi popisami i pożegnał się z United co było słuszną decyzją, teraz - problemem jest Ten Hag, problemem są leniwi, apatyczni i tragiczni piłkarze, patrz Dalot dzisiaj, problemem był również Ronaldo i jedno nie wyklucza drugiego

0

@Donnie_Darko Bardziej miałem na myśli Ronaldo w Juve bo w United już było widać różnicę i dla wszystkich lepiej że odszedł ale jak widać jego odejście i tak niczego nie zagwarantowało i mimo jakiś trofeów nie ma co się oszukiwać - taka marka wydając tyle pieniędzy wręcz musi walczyć o mistrzostwo i nie tylko grę w LM ale i o końcowy triumf.

0

@Stinger_ Przecież Juve przed Ronaldo radziło sobie znacznie lepiej niż po jego kupnie, a w ostatnich dwóch sezonach z Ronaldo już ledwo dojeżdżali, wygrali mistrza ledwo punktem w 19/20, a w 20/21 zajęli 4 miejsce, gdzie brakowało im masę punktów do mistrza, a wyprzedził ich Milan, czy Atalanta, więc tak naprawdę Juve z Ronaldo miało dwa dobre sezony w Serie A, co nie było zaskoczeniem, jeden bardzo na styk, kiedy punktem wygrali z Interem i jeden gdzie zajęli 4 miejsce, więc mówienie, że od kiedy Ronaldo odszedł ich gra siadla to spore nadużycie XD Do tego blamaże w LM z takimi klubami jak min. Lyon, wcześniej wygrana Serie A to była formalność, a dwa ostatnie sezony Ronaldo pokazują że to się zmieniło, konkurencja z roku na rok w Serie A rosła, no przecież nie powiesz że Milan w czasie gdy Ronaldo grał dla Juve był takim zagrożeniem jakim był dwa czy trzy sezony temu, albo Napoli, Inter był solidny już wcześniej ale też na przestrzeni ostatnich lat uzupełnili braki i zaczęli wykorzystywać szansę, konkurencja w Serie A weszła na zupełnie inny poziom od kiedy odszedł Ronaldo, a słabsza gra zaczęła się już tak naprawdę podczas jego pobytu, jego odejście nie miało wpływu na pogorszenie gry Juve, bo ta tak naprawdę nie zmieniła się diametralnie, po prostu konkurencja w Serie A zaczęłą dojeżdżać, pojawiły się nowe twarze w Milanie, Interze i Napoli, nowe gwiazdy, gdzie wcześniej był ich deficyt, a wyniki Serie A w ostatnich latach tylko to potwierdziły, walka o Scudetto była bardziej zacięta niż w latach kiedy Juve było hegemonem

0

@Donnie_Darko Ja tylko powiem tak - Ronaldo poszedł do Juve żeby wygrać z nimi LM - nie wygrali czyli tak jak i bez niego.
W Serie zrobił swoje. Owszem, miał lepsze i gorsze sezony ale też trzeba pamiętać o wieku.
Mimo wszystko uważam, że Ronaldo nie dał Juve tego co miał dać i powinien (LM) ale i nie zaszkodził.

0

@Stinger_ No nie zaszkodził, w dwóch pierwszych sezonach pewnie wygrywali ligę, choć i przed Ronaldo nie było o to trudno, problem zaczął się w 3 i 4 sezonie Ronaldo, gdzie jego obecność i nie tylko jego bo nie on jeden spuszczał z gazu - zaczynała być problematyczna. Bonucci wspominał kiedyś, że Juve przestało grać jak drużyna, zaczęło się szukanie w każdej sytuacji Ronaldo i to było też widać ostatnio w Portugalii czy United, i o ile do czasu to było skuteczne, później zaczęło szwankować i stało się problematyczne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?