- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
11
Niebywały ten sezon w F1
Mamy już 6! kierowców z co najmniej 2 wygranymi wyścigami:
Max Verstappen - 7
Lando Norris - 3
Charles Leclerc - 3
Oscar Piastri - 2
Carlos Sainz - 2
Lewis Hamilton - 2
@MesQueUnClub96 @Encore @Popitek12 @Kessie @kewin @michal26 @MichuZ44 @budel17 @Pawlik321 @Azi
1
@mekston Dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie z godziny 20:53 i ileś tam sekund.Z którym numerem startował ten Brytyjczyk Oliver?
0
@FcPortoFan1999 odpowiedziałem / @MesQueUnClub96 opinia
0
@FcPortoFan1999 jaki Oliver ? Może olivander? Ale on różdżki robił...
0
@mekston Nie zadowala mnie taka odpowiedź.On zamilkł. @budel17 Nie wiem.Dla mnie ten Brytyjczyk może się nazywać nawet Sleepy Gareth.Najważniejsze że dalej nie otrzymałem tej odpowiedzi..
0
@FcPortoFan1999 bearman w przyszłym roku będzie startować
0
@budel17 Ale On coś w tym sezonie jeszcze startował i jest kreowany na kogoś wybitnego, i dlatego pytam.Z którym numerem dzisiaj startował?
4
@FcPortoFan1999 Nie startował bo jest słaby. Mówię Ci, że Colapinto zjada tego Brytola, biorąc jeszcze pod uwagę w jakiej taczce jedzie Colapinto a w czym Bearman xd
3
@FcPortoFan1999 nie startował dzisiaj. I już raczej w tym sezonie nie wystartuje, wskakiwał jako kierowca rezerwowy
1
@barcelonaLM Nareszcie normalna odpowiedź i wypowiedź.Męska odpowiedź. @budel17 Nie wiem nie oglądam, ale tego Pana byłem akurat ciekawy.Tyle zdjęć tutaj wrzuconych, to oznacza że jest kimś poważnym a nie jakimś byle pimpkiem.
0
@FcPortoFan1999 narazie jest zwykłym pimpkiem.
0
@budel17 To zatem jest przeceniany i to aż zbyt bardzo.
0
@FcPortoFan1999 raczej nikt go nie przecenia poza jednym użytkownikiem
0
@mekston Jeden użytkownik go tak przecenia że uważam/bądź uważałem go za kogoś wybitnego!
0
@FcPortoFan1999 on ma do niego jakby to powiedzieć pewną słabość
0
@barcelonaLM Nie znasz się na motorsporcie
0
@mekston Czyli On po prostu jest przeceniany ale jest podobno ładny.
0
@FcPortoFan1999 będzie jeździł w kolejnym sezonie w Haasie - zobaczymy co pokaże
0
@mekston zabłyśnie
2
@mekston Haas, to mi się kojarzy z takim tenisistą.
0
@FcPortoFan1999 Bearman jest lepszy
0
@MesQueUnClub96 A więc dlatego pytałem z którym numerem startował przez niemal cały wieczór.