La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

2

Real to bezapelacyjne jeden z największych klubów XXI wieku, jak niestety dla nas, powiedziałbym obiektywnie, że największy. Jednak nigdy nie będą miał szacunku do wielu piłkarzy którzy tam grali kiedyś jak i grają obecnie.
Te wygrane LM są ponad miarę, ponieważ normalnie i sprawiedliwie powinni mieć ich z 10, mają 15 - to boli i nie powinno się wydarzyć. Po prostu niezasłużenie, bo to rywal pomagał im więcej niż po prostu oni byli lepsi od niego.

konto usunięte

1

@Katalonik97 Wałki sędziowskie im pomagały, ale koniec końców to nikt nie kazał ich przeciwnikom mieć wylew za wylewem. Śmieszą mnie takie teksty "normalnie i sprawiedliwie powinni mieć mniej". Normalnie i sprawiedliwie mieliśmy najlepiej grający zespół 21 wieku za Pepa, mieliśmy najlepsze ofensywne Trio w historii za Enrique, normalnie i sprawiedliwie powinniśmy mieć z 3 ligi mistrzów więcej. Ale nie było komisji do sprawiedliwości w piłce, żeby nam przyznali mimo porażek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?