La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

6

Nigdy w życiu nie widziałem, żeby tak wokół jakiegoś zawodnika kręciło się tyle skrajnych wypowiedzi/tematów w tym m.in. sztucznego naprawiania wizerunku, jak poniżej. Przecież to jest aż żałosne, że trener przekazuje informację, że dorosły facet jest smutny XD

0

@Antimadridista_WR myślę że powinien mu prowadzić social media.Wtedy Vinni mógłby być smutny i nic by go od tego nie odrywało;)

1

@Antimadridista_WR to też nie wygląda tak jak wielu to odczytuje. Myślę że Carlo został o to zapytany, więc odpowiedział.

0

@escarabajo Możliwe, ale niewiele to zmienia.
"Dzień dobry, czemu Pan Winicjusz jest smutny?" - To jest absurdalne, że takie pytania padają. Jeszcze tłumaczenie, bo jest powódź w innym regionie. U nas też była i czy ktoś z dziennikarzy zapytał się dlaczego piłkarz np. Pogoni jest smutny? :D No nie, bo to głupie i pewnie żaden nie wpadłby na pomysł z udzieleniem takiej odpowiedzi.

1

@Antimadridista_WR wierzę że mogło paść pytanie - czy Vini jest smutny/zawiedziony że nie zdobył śmiesznego balona? - Vini jest smutny ale z powodu powodzi. Uważam że szybko Carlo ukrócił.
Posłuchaj pytań na naszych konferencjach, choćby pytanie Lewego o tą Żugaj:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?